  • RCMS1060R40FHS09
RCMS1060R40FHS09
advertisement
Manufacturer No:
RCMS1060R40FHS09
HK JDW NO:
875-RCMS1060R40FHS09
Package:
Molded
Datasheet:
Description:
Through Hole 60.4Ohm, Metal Film,
Step5Bar-code shipping tag
RCMS1060R40FHS09
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    50 ppm/°C
  • Resistance
    60.4Ohm
  • Diameter
    6.2mm
  • Length
    16mm