  • RCMS1040202FHA20
RCMS1040202FHA20
advertisement
Manufacturer No:
RCMS1040202FHA20
HK JDW NO:
875-RCMS1040202FHA20
Step5Bar-code shipping tag
RCMS1040202FHA20
    Molded
  • Packaging
    Tape & Box (TB)
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    50 ppm/°C
  • Resistance
    402kOhm
  • Diameter
    6.2mm
  • Length
    16mm