  • RCMS10115R0FHS09
RCMS10115R0FHS09
advertisement
Manufacturer No:
RCMS10115R0FHS09
Manufacturer:
Vishay Sfernice
HK JDW NO:
875-RCMS10115R0FHS09
Package:
Molded
Datasheet:
RCMS10115R0FHS09
Description:
Through Hole 115Ohm, Metal Film,
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
RCMS10115R0FHS09
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    111 Weeks
  • Contact Plating
    Tin
  • Mount
    Through Hole
  • Package / Case
    Molded
  • Published
    2016
  • Tolerance
    1%
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    Not Applicable
  • Temperature Coefficient
    50 ppm/°C
  • Resistance
    115Ohm
  • Composition
    Metal Film
  • Diameter
    6.2mm
  • Length
    16mm