  • RCMS0551R10FHA20
RCMS0551R10FHA20
advertisement
Manufacturer No:
RCMS0551R10FHA20
HK JDW NO:
875-RCMS0551R10FHA20
Description:
Through Hole 51.1Ohm, Metal Film,
Step5Bar-code shipping tag
RCMS0551R10FHA20
    Select All
  • Factory Lead Time
    111 Weeks
    Conformal
  • Packaging
    Tape & Box (TB)
  • Published
    2016
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    50 ppm/°C
  • Resistance
    51.1Ohm
  • Diameter
    3.65mm
  • Length
    10.2mm