  • RCMS0548701FHS14
RCMS0548701FHS14
advertisement
Manufacturer No:
RCMS0548701FHS14
HK JDW NO:
875-RCMS0548701FHS14
Datasheet:
RCMS0548701FHS14
Description:
Through Hole 48.7kOhm, Metal Film,
Step5Bar-code shipping tag
RCMS0548701FHS14
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    50 ppm/°C
  • Resistance
    48.7kOhm
  • Diameter
    3.65mm
  • Length
    10.2mm