  • RCMS05432R0FHS14
RCMS05432R0FHS14
advertisement
Manufacturer No:
RCMS05432R0FHS14
HK JDW NO:
875-RCMS05432R0FHS14
Datasheet:
RCMS05432R0FHS14
Description:
Through Hole 432Ohm, Metal Film,
Step5Bar-code shipping tag
RCMS05432R0FHS14
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    50 ppm/°C
  • Resistance
    432Ohm
  • Diameter
    3.65mm
  • Length
    10.2mm