  • RCMS052R370FHS14
RCMS052R370FHS14
advertisement
Manufacturer No:
RCMS052R370FHS14
HK JDW NO:
875-RCMS052R370FHS14
Description:
Through Hole 2.37Ohm, Metal Film,
Step5Bar-code shipping tag
RCMS052R370FHS14
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    50 ppm/°C
  • Resistance
    2.37Ohm
  • Diameter
    3.65mm
  • Length
    10.2mm