  • RCMS052R260FHA20
RCMS052R260FHA20
advertisement
Manufacturer No:
RCMS052R260FHA20
HK JDW NO:
875-RCMS052R260FHA20
Description:
Through Hole 2.26Ohm, Metal Film,
Step5Bar-code shipping tag
RCMS052R260FHA20
  • Diameter
    3.65mm
  • Length
    10.2mm
  • RoHS Status
    ROHS3 Compliant
  • Lead Free
    Lead Free
    Conformal
  • Packaging
    Tape & Box (TB)
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    50 ppm/°C
  • Resistance
    2.26Ohm