  • RCMS0251R00FHA22
RCMS0251R00FHA22
advertisement
Manufacturer No:
RCMS0251R00FHA22
HK JDW NO:
875-RCMS0251R00FHA22
Datasheet:
RCMS0251R00FHA22
Description:
Through Hole 51Ohm, Metal Film,
Step5Bar-code shipping tag
RCMS0251R00FHA22
    Molded
  • Packaging
    Tape & Box (TB)
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    50 ppm/°C
  • Resistance
    51Ohm
  • Diameter
    2.5mm
  • Length
    6.5mm