  • RCMS0227R40FHS14
RCMS0227R40FHS14
advertisement
Manufacturer No:
RCMS0227R40FHS14
HK JDW NO:
875-RCMS0227R40FHS14
Package:
Molded
Datasheet:
Description:
Through Hole 27.4Ohm, Metal Film,
Step5Bar-code shipping tag
RCMS0227R40FHS14
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    50 ppm/°C
  • Resistance
    27.4Ohm
  • Diameter
    2.5mm
  • Length
    6.5mm