  • RCMS02267R0FHA20
RCMS02267R0FHA20
advertisement
Manufacturer No:
RCMS02267R0FHA20
HK JDW NO:
875-RCMS02267R0FHA20
Package:
Molded
Datasheet:
Description:
Through Hole 267Ohm, Metal Film,
Step5Bar-code shipping tag
RCMS02267R0FHA20
    Molded
  • Packaging
    Tape & Box (TB)
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    50 ppm/°C
  • Resistance
    267Ohm
  • Diameter
    2.5mm
  • Length
    6.5mm