  • RCMS021R910FHA22
RCMS021R910FHA22
advertisement
Manufacturer No:
RCMS021R910FHA22
HK JDW NO:
875-RCMS021R910FHA22
Package:
Molded
Datasheet:
RCMS021R910FHA22
Description:
Through Hole 1.91Ohm, Metal Film,
Step5Bar-code shipping tag
RCMS021R910FHA22
    Select All
  • RoHS Status
    ROHS3 Compliant
  • Lead Free
    Lead Free
    Molded
  • Packaging
    Tape & Box (TB)
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    50 ppm/°C
  • Resistance
    1.91Ohm
  • Diameter
    2.5mm
  • Length
    6.5mm