  • RCMS02191R0FHS14
RCMS02191R0FHS14
advertisement
Manufacturer No:
RCMS02191R0FHS14
HK JDW NO:
875-RCMS02191R0FHS14
Package:
Molded
Datasheet:
Description:
Through Hole 191Ohm, Metal Film,
Step5Bar-code shipping tag
RCMS02191R0FHS14
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    50 ppm/°C
  • Resistance
    191Ohm
  • Diameter
    2.5mm
  • Length
    6.5mm