  • RCMS0216R90FHA22
RCMS0216R90FHA22
advertisement
Manufacturer No:
RCMS0216R90FHA22
HK JDW NO:
875-RCMS0216R90FHA22
Step5Bar-code shipping tag
RCMS0216R90FHA22
  • Packaging
    Tape & Box (TB)
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    50 ppm/°C
  • Resistance
    16.9Ohm
  • Diameter
    2.5mm
  • Length
    6.5mm