  • RCMS0213R70FHA20
RCMS0213R70FHA20
advertisement
Manufacturer No:
RCMS0213R70FHA20
HK JDW NO:
875-RCMS0213R70FHA20
Package:
Molded
Datasheet:
RCMS0213R70FHA20
Step5Bar-code shipping tag
RCMS0213R70FHA20
    Molded
  • Packaging
    Tape & Box (TB)
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    50 ppm/°C
  • Resistance
    13.7Ohm
  • Diameter
    2.5mm
  • Length
    6.5mm