  • RCMM052202JKA20
RCMM052202JKA20
advertisement
Manufacturer No:
RCMM052202JKA20
HK JDW NO:
875-RCMM052202JKA20
Datasheet:
RCMM052202JKA20
Description:
Through Hole 22kOhm, Metal Film,
Step5Bar-code shipping tag
RCMM052202JKA20
    Select All
  • Factory Lead Time
    111 Weeks
    Molded
  • Packaging
    Tape & Box (TB)
  • Published
    2016
  • Tolerance
    5%
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    22kOhm
  • Diameter
    3.65mm
  • Length
    10.2mm