  • RCMA1012R00BES09
RCMA1012R00BES09
advertisement
Manufacturer No:
RCMA1012R00BES09
Manufacturer:
Vishay Sfernice
HK JDW NO:
875-RCMA1012R00BES09
Package:
Molded
Datasheet:
Description:
Through Hole 12Ohm, Metal Film,
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
RCMA1012R00BES09
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    7 Weeks
  • Mount
    Through Hole
  • Package / Case
    Molded
  • Published
    2017
  • Tolerance
    0.1%
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    Not Applicable
  • Temperature Coefficient
    25 ppm/°C
  • Resistance
    12Ohm
  • Composition
    Metal Film
  • Diameter
    6.4mm
  • Length
    19.3mm