  • RCMA0563402FES03
RCMA0563402FES03
advertisement
Manufacturer No:
RCMA0563402FES03
HK JDW NO:
875-RCMA0563402FES03
Description:
Through Hole 634kOhm, Metal Film,
Step5Bar-code shipping tag
RCMA0563402FES03
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    25 ppm/°C
  • Resistance
    634kOhm
  • Diameter
    4.2mm
  • Length
    10.4mm