  • RCMA0549900DHS03
RCMA0549900DHS03
advertisement
Manufacturer No:
RCMA0549900DHS03
HK JDW NO:
875-RCMA0549900DHS03
Description:
Through Hole 4.99kOhm, Metal Film,
Step5Bar-code shipping tag
RCMA0549900DHS03
  • Tolerance
    0.5%
  • Temperature Coefficient
    50 ppm/°C
  • Resistance
    4.99kOhm
  • Diameter
    4.2mm
  • Length
    10.4mm