  • RCMA05110R0BDS03
RCMA05110R0BDS03
advertisement
Manufacturer No:
RCMA05110R0BDS03
HK JDW NO:
875-RCMA05110R0BDS03
Description:
Through Hole 110Ohm, Metal Film,
Step5Bar-code shipping tag
RCMA05110R0BDS03
  • Tolerance
    0.1%
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    110Ohm
  • Diameter
    4.2mm
  • Length
    10.4mm