  • RCMA05100R0AES03
RCMA05100R0AES03
advertisement
Manufacturer No:
RCMA05100R0AES03
HK JDW NO:
875-RCMA05100R0AES03
Description:
Through Hole 100Ohm, Metal Film,
Step5Bar-code shipping tag
RCMA05100R0AES03
  • Tolerance
    0.05%
  • Temperature Coefficient
    25 ppm/°C
  • Resistance
    100Ohm
  • Diameter
    4.2mm
  • Length
    10.4mm