  • RCMA0268101FES14
RCMA0268101FES14
advertisement
Manufacturer No:
RCMA0268101FES14
HK JDW NO:
875-RCMA0268101FES14
Description:
Through Hole 68.1kOhm, Metal Film,
Step5Bar-code shipping tag
RCMA0268101FES14
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    25 ppm/°C
  • Resistance
    68.1kOhm
  • Diameter
    2.5mm
  • Length
    6.7mm