  • RCMA02500R0BDS03
RCMA02500R0BDS03
advertisement
Manufacturer No:
RCMA02500R0BDS03
HK JDW NO:
875-RCMA02500R0BDS03
Description:
Through Hole 500Ohm, Metal Film,
Step5Bar-code shipping tag
RCMA02500R0BDS03
  • Tolerance
    0.1%
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    500Ohm
  • Diameter
    2.5mm
  • Length
    6.7mm