  • RCMA0224900DHS03
RCMA0224900DHS03
advertisement
Manufacturer No:
RCMA0224900DHS03
HK JDW NO:
875-RCMA0224900DHS03
Description:
Through Hole 2.49kOhm, Metal Film,
Step5Bar-code shipping tag
RCMA0224900DHS03
  • Tolerance
    0.5%
  • Temperature Coefficient
    50 ppm/°C
  • Resistance
    2.49kOhm
  • Diameter
    2.5mm
  • Length
    6.7mm