  • RCMA0220002FDS14
RCMA0220002FDS14
advertisement
Manufacturer No:
RCMA0220002FDS14
HK JDW NO:
875-RCMA0220002FDS14
Description:
Through Hole 200kOhm, Metal Film,
Step5Bar-code shipping tag
RCMA0220002FDS14
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    200kOhm
  • Diameter
    2.5mm
  • Length
    6.7mm