  • RCMA0214701FDS14
RCMA0214701FDS14
advertisement
Manufacturer No:
RCMA0214701FDS14
HK JDW NO:
875-RCMA0214701FDS14
Package:
Molded
Datasheet:
Description:
Through Hole 14.7kOhm, Metal Film,
Step5Bar-code shipping tag
RCMA0214701FDS14
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    14.7kOhm
  • Diameter
    2.5mm
  • Length
    6.7mm