  • RC5025F125CS
RC5025F125CS
advertisement
Manufacturer No:
RC5025F125CS
HK JDW NO:
700-RC5025F125CS
Description:
1.2MOhm,
Quantity:
In Stock : 3540
Step5Bar-code shipping tag
RC5025F125CS
  • Package / Case
    2010
  • Resistance
    1.2MOhm
  • Power Rating
    667mW
  • Voltage - Rated DC
    200V