  • RA13X70A330R0KB00
RA13X70A330R0KB00
advertisement
Manufacturer No:
RA13X70A330R0KB00
Manufacturer:
Vishay Sfernice
HK JDW NO:
875-RA13X70A330R0KB00
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
RA13X70A330R0KB00
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    111 Weeks
  • Published
    2017
  • Tolerance
    10%
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    Not Applicable
  • Resistance
    330Ohm
  • Max Operating Temperature
    350°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Composition
    Wirewound
  • Power Rating
    21W
  • Height
    34.5mm
  • Length
    70mm