  • R82EC3220CK70J
R82EC3220CK70J
advertisement
Manufacturer No:
R82EC3220CK70J
HK JDW NO:
417-R82EC3220CK70J
Description:
220nF Film Capacitor 5% Radial Radial Through Hole
Step5Bar-code shipping tag
R82EC3220CK70J
    Select All
  • Mount
    Through Hole
  • Package / Case
    Radial
  • Tolerance
    5%
  • Termination
  • Max Operating Temperature
    105°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    220nF
  • Depth
    3.5mm
  • Lead Pitch
    5mm
  • Dielectric
    PET
  • Height
    7.5mm
  • Length
    7.2mm