  • R76IN3270CK30K
R76IN3270CK30K
advertisement
Manufacturer No:
R76IN3270CK30K
HK JDW NO:
417-R76IN3270CK30K
Description:
270nF Film Capacitor 10% Radial Through Hole
Step5Bar-code shipping tag
R76IN3270CK30K
    Select All
  • Factory Lead Time
    51 Weeks
    WIRE
  • Published
    2016
  • Tolerance
    10%
  • Max Operating Temperature
    105°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    270nF
  • Packing Method
    TR
  • Depth
    6mm
  • Reference Standard
    AEC-Q200
  • Lead Pitch
    22.5mm
  • Rated (DC) Voltage (URdc)
    250V
  • Rated (AC) Voltage (URac)
    180V
  • Height
    15mm
  • Length
    26.5mm