  • R75UR3100CK30K
R75UR3100CK30K
advertisement
Manufacturer No:
R75UR3100CK30K
HK JDW NO:
417-R75UR3100CK30K
Description:
100nF Film Capacitor 10% Radial Radial Through Hole
Step5Bar-code shipping tag
R75UR3100CK30K
  • Tolerance
    10%
  • Termination
  • Max Operating Temperature
    105°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    100nF
  • Depth
    11mm
  • Lead Pitch
    27.5mm
  • Height
    20mm
  • Length
    32mm