  • R75QR3330AA00K
R75QR3330AA00K
advertisement
Manufacturer No:
R75QR3330AA00K
HK JDW NO:
417-R75QR3330AA00K
Description:
330nF Film Capacitor 10% Radial Through Hole
Quantity:
In Stock : 531
Step5Bar-code shipping tag
R75QR3330AA00K
    Select All
  • Factory Lead Time
    17 Weeks
  • Mount
    Radial
  • Published
    2017
  • Tolerance
    10%
  • Max Operating Temperature
    105°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    330nF
  • Depth
    13mm
  • Lead Pitch
    27.5mm
  • Dielectric
    PP
  • Height
    22mm
  • Length
    32mm