  • R71PI3220CK30J
R71PI3220CK30J
advertisement
Manufacturer No:
R71PI3220CK30J
HK JDW NO:
417-R71PI3220CK30J
Description:
220nF Film Capacitor 5% Radial Radial Through Hole
Step5Bar-code shipping tag
R71PI3220CK30J
  • Tolerance
    5%
  • Termination
  • Max Operating Temperature
    110°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Capacitance
    220nF
  • Depth
    7.5mm
  • Lead Pitch
    15mm
  • Height
    13.5mm
  • Length
    18mm