  • R60QR3470CK40K
R60QR3470CK40K
advertisement
Manufacturer No:
R60QR3470CK40K
HK JDW NO:
417-R60QR3470CK40K
Description:
470nF Film Capacitor 10% Radial Radial Through Hole
Step5Bar-code shipping tag
R60QR3470CK40K
  • Tolerance
    10%
  • Termination
  • Max Operating Temperature
    105°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    470nF
  • Depth
    13mm
  • Lead Pitch
    27.5mm
  • Height
    22mm
  • Length
    32mm