  • R60PI32205040J
R60PI32205040J
advertisement
Manufacturer No:
R60PI32205040J
HK JDW NO:
417-R60PI32205040J
Description:
220nF Film Capacitor 5% Radial Radial Through Hole
Step5Bar-code shipping tag
R60PI32205040J
  • Tolerance
    5%
  • Termination
  • Max Operating Temperature
    105°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    220nF
  • Depth
    8.5mm
  • Lead Pitch
    15mm
  • Height
    14.5mm
  • Length
    18mm