  • R60PF2220DQ30J
R60PF2220DQ30J
advertisement
Manufacturer No:
R60PF2220DQ30J
HK JDW NO:
417-R60PF2220DQ30J
Package:
Datasheet:
R60PF2220DQ30J
Description:
Cap Film 0.022uF 630V PET 5% (13 X 5 X 11mm) Radial Wound 10mm 105°C Automotive Ammo
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
R60PF2220DQ30J
  • Packaging
    Ammo
  • Tolerance
    5%
  • Part Status
    Active
  • Type
    Interference Suppression
  • Construction
    Wound
  • Termination Style
    PET
  • Voltage
    220VAC|630VDC