  • QW152-MB8UM-BP-25
QW152-MB8UM-BP-25
advertisement
Manufacturer No:
QW152-MB8UM-BP-25
Manufacturer:
Laird Technologies IAS
HK JDW NO:
446-QW152-MB8UM-BP-25
Package:
Datasheet:
QW152-MB8UM-BP-25
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
QW152-MB8UM-BP-25
  • Packaging
    Bulk
  • Published
    2008
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Termination
    NMO
  • Gain
    0dB
  • Frequency Range
    152MHz~162MHz
  • Antenna Type
    Whip, Straight
  • VSWR
    2
  • Number of Bands
    1
  • Frequency Group
    VHF f < 300MHz
  • Frequency (Center/Band)
    157MHz
  • Height
    456.9968mm
  • Height (Max)
    18.000 457.20mm