  • PYETGLJANF-72.000000
PYETGLJANF-72.000000
advertisement
Manufacturer No:
PYETGLJANF-72.000000
HK JDW NO:
776-PYETGLJANF-72.000000
Step5Bar-code shipping tag
PYETGLJANF-72.000000
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Size / Dimension
    0.098Lx0.079W 2.50mmx2.00mm
  • Voltage - Supply
    2.8V~3.3V
  • Frequency
    72MHz
  • Frequency Stability
    ±50ppm
  • Max Supply Current
    15mA
  • Height Seated (Max)
    0.039 1.00mm