  • PXETGLJANF-80.000000
PXETGLJANF-80.000000
advertisement
Manufacturer No:
PXETGLJANF-80.000000
HK JDW NO:
776-PXETGLJANF-80.000000
Step5Bar-code shipping tag
PXETGLJANF-80.000000
    Select All
  • RoHS Status
    ROHS3 Compliant
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
  • Voltage - Supply
    2.8V~3.3V
  • Frequency
    80MHz
  • Frequency Stability
    ±50ppm
  • Max Supply Current
    20mA
  • Height
    1.0922mm
  • Height Seated (Max)
    0.043 1.10mm