  • PT15GV24-474A2020
PT15GV24-474A2020
advertisement
Manufacturer No:
PT15GV24-474A2020
HK JDW NO:
40-PT15GV24-474A2020
Package:
Datasheet:
PT15GV24-474A2020
Description:
Quantity:
In Stock : 1907
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
PT15GV24-474A2020
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    6 Weeks
  • Mounting Type
    Through Hole
  • Resistive Material
    Carbon
  • Series
    PT15
  • Size / Dimension
    Round - 0.591Dia x 0.295 H 15.00mmx7.50mm
  • Tolerance
    ±20%
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Temperature Coefficient
    ±300ppm/°C
  • Resistance
    470kOhms
  • Power (Watts)
    0.25W 1/4W