  • PT10LV10-103A2020-S
PT10LV10-103A2020-S
advertisement
Manufacturer No:
PT10LV10-103A2020-S
HK JDW NO:
40-PT10LV10-103A2020-S
Package:
Description:
Quantity:
In Stock : 16958
Step5Bar-code shipping tag
PT10LV10-103A2020-S
    6 Weeks
  • Mount
  • Size / Dimension
    Round - 0.406Dia x 0.236 H 10.30mmx6.00mm
  • Tolerance
    ±20%
    1 (Unlimited)
  • Termination
    Pin
  • Temperature Coefficient
    ±300ppm/°C
  • Resistance
    10kOhms
  • Power (Watts)
    0.15W
  • Power Rating
    150mW