  • PSCLAQ0904B-510Z
PSCLAQ0904B-510Z
advertisement
Manufacturer No:
PSCLAQ0904B-510Z
Manufacturer:
PROD Tech
HK JDW NO:
16205-PSCLAQ0904B-510Z
Description:
51uH@100kHz 800Ω@100kHz -25℃~+105℃ 80VAC 150mΩ 80V 2 800mA 80V SMD,9x5.5x5.2mm Common Mode Filters ROHS