  • PSAA30R-150-R-CNR2
PSAA30R-150-R-CNR2
advertisement
Manufacturer No:
PSAA30R-150-R-CNR2
HK JDW NO:
624-PSAA30R-150-R-CNR2
Package:
Description:
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 15V 30W
Step5Bar-code shipping tag
PSAA30R-150-R-CNR2
  • Operating Temperature
    0°C~40°C
  • Series
    PSAA30R (30W)
  • Size / Dimension
    3.26Lx2.17W x 1.54 H 82.7mmx55.0mmx39.1mm
  • Power (Watts)
    30W
  • Max Power Dissipation
    30W
  • Max Output Current
    2A
  • Polarity
    Negative
  • Polarization
    Negative Center
  • Voltage - Input
    90V~264VAC
  • Voltage - Output
    15V
  • Output Connector
    Barrel Plug R/A, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 10.0mm
  • No Load Power Consumption
    300mW Max
  • Height
    39.116mm