  • PSAA18U-120-R-CNR2
PSAA18U-120-R-CNR2
advertisement
Manufacturer No:
PSAA18U-120-R-CNR2
HK JDW NO:
624-PSAA18U-120-R-CNR2
Step5Bar-code shipping tag
PSAA18U-120-R-CNR2
  • Operating Temperature
    0°C~40°C
  • Series
    PSAA18U (18W)
  • Size / Dimension
    4.06Lx1.93W x 1.32 H 103.0mmx49.0mmx33.5mm
  • Power (Watts)
    18W
  • Polarization
    Negative Center
  • Current - Output (Max)
    1.5A
  • Voltage - Input
    90V~264VAC
  • Voltage - Output
    12V
  • Output Connector
    Barrel Plug R/A, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 10.0mm
  • No Load Power Consumption
    300mW Max