  • PR01000301009JL100
PR01000301009JL100
advertisement
Manufacturer No:
PR01000301009JL100
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-PR01000301009JL100
Package:
Description:
10Ohm,
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
PR01000301009JL100
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Resistance
    10Ohm
  • Operating Supply Voltage
    350V
  • Length
    8mm
  • Width
    2.5mm