  • PQP1-D12-S24-M-TR
PQP1-D12-S24-M-TR
advertisement
Manufacturer No:
PQP1-D12-S24-M-TR
Manufacturer:
CUI
HK JDW NO:
193-PQP1-D12-S24-M-TR
Package:
Datasheet:
PQP1-D12-S24-M-TR
Description:
Module DC-DC 12VIN 1-OUT 24V 0.042A 1W 5-Pin SMD Module T/R