  • PKT-MEZDPD4506A-8506
PKT-MEZDPD4506A-8506
advertisement
Manufacturer No:
PKT-MEZDPD4506A-8506
HK JDW NO:
541-PKT-MEZDPD4506A-8506
Package:
Datasheet:
Description:
CONFIGURABLE 4506A BUCK EVAL BRD
Step5Bar-code shipping tag
PKT-MEZDPD4506A-8506
  • Voltage - Input
    4V~45V
  • Current - Output
    6A
  • Voltage - Output
    0.6V~22V