  • PKT-MEZDPD4506A-84F3
PKT-MEZDPD4506A-84F3
advertisement
Manufacturer No:
PKT-MEZDPD4506A-84F3
HK JDW NO:
541-PKT-MEZDPD4506A-84F3
Package:
Datasheet:
Description:
CONFIGURABLE 4506A BUCK EVAL BRD
Step5Bar-code shipping tag
PKT-MEZDPD4506A-84F3
  • Voltage - Input
    4V~45V
  • Current - Output
    6A
  • Voltage - Output
    0.6V~22V