  • PFMR2X15OW
PFMR2X15OW
advertisement
Manufacturer No:
PFMR2X15OW
HK JDW NO:
583-PFMR2X15OW
Description:
PFMR2X15OW datasheet pdf and Tape product details from Panduit Corp stock available at Utmel
Step5Bar-code shipping tag
PFMR2X15OW
  • Color
    Orange, White
  • Temperature Range
    -30°F~175°F -34°C~79°C
  • Width
    2.00 50.80mm
  • Thickness
    0.0055 5.5mils 0.140mm
Hot Sales in Thermal
3M 3380 4 X 8.625-25
3M 3380 4 X 8.625-25
3M 4926 0.5
3M 4926 0.5" X 6"-25
3M 4926 0.5" X 6"-25
3M 3431 1 X 5-25
3M 3431 1 X 5-25
3M 200 1.5
3M 200 1.5" X 10.5"-100
3M 200 1.5" X 10.5"-100
3M 431 0.5" X 8"-250
3M 431 0.5" X 8"-250