  • PFC-W1206LF-03-23R2-B
PFC-W1206LF-03-23R2-B
advertisement
Manufacturer No:
PFC-W1206LF-03-23R2-B
Manufacturer:
International Resistive
HK JDW NO:
3719-PFC-W1206LF-03-23R2-B
Description:
Thin Film, 23.2Ohm, 0.1%,
Step5Bar-code shipping tag
PFC-W1206LF-03-23R2-B
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Temperature Coefficient
    25 ppm/°C
  • Resistance
    23.2Ohm
  • Power Rating
    330mW
  • Case Code (Metric)
    3216
  • Length
    3.2mm
  • Width
    1.6mm
  • RoHS Status
    RoHS Compliant
  • Package / Case
  • Tolerance
    0.1%